badkamer

Luxe badderen: 5x binnenkijken in huizen met een vrijstaand bad

 
Het bad in de slaapkamer is zo bedacht door de vorige eigenaars. De vloer isgeschilderd met traplak waardoor hij tegen een stootje kan. De linnen gordijnen enshutters werden overgenomen van de vorige bewoners. De tijger van papier-machéis gemaakt door dochter Roos. Ladder van Atelier 8, kapstok en krukje Homestock.Hamamdoek Hema. vtwonen 04-2020 | productie Features & More | styling Wilma Custers | fotografie Renee Frinking
vtwonen 04-2020 | productie Features & More | styling Wilma Custers | fotografie Renee Frinking
 
Leestijd 3 minuten

Een vrijstaand bad is de ultieme blikvanger in iedere badkamer, of zelfs in de slaapkamer. Of je nu droomt van een serene spa-ervaring of een vleugje luxe in huis, een vrijstaand bad tilt de ruimte naar een hoger niveau. Kijk binnen in vijf prachtige woningen met een vrijstaand bad, in de badkamer of naast het bed.

Lees verder onder de advertentie

Harmonieus herenhuis met vrijstaand bad in Haarlem

Soms zijn huizen zó perfect dat je er zonder veel werk direct in kunt trekken. Dat geluk hadden Hanne en Pieter met hun prachtige herenhuis in hartje Haarlem. Na hun huizenjacht verlegd te hebben naar Haarlem, hadden ze snel deze woning op het oog. Hanne: 'Het voelde direct als thuiskomen. Bovendien hoefden we de sfeer van de stad, waar we zo dol op zijn, niet te missen, omdat ons huis in het centrum van Haarlem ligt.' Met originele vloeren, lichte ruimtes en een prachtig vrijstaand bad in de slaapkamer, straalt dit huis luxe en sfeer uit. Het bad, bedacht door de vorige bewoners, is een echte eyecatcher. Terwijl je baddert, kun je genieten van het uitzicht op de tuin of dromerig naar voorbijdrijvende wolken kijken. Kijk binnen in het prachtige herenhuis van Hanne en Pieter.

Het bad in de slaapkamer is zo bedacht door de vorige eigenaars. De vloer isgeschilderd met traplak waardoor hij tegen een stootje kan. De linnen gordijnen enshutters werden overgenomen van de vorige bewoners. De tijger van papier-machéis gemaakt door dochter Roos. Ladder van Atelier 8, kapstok en krukje Homestock.Hamamdoek Hema. vtwonen 04-2020 | productie Features & More | styling Wilma Custers | fotografie Renee Frinking
vtwonen 04-2020 | productie Features & More | styling Wilma Custers | fotografie Renee Frinking

Hamam aan huis in Alkmaar

Marloes en Nick voelden zich niet thuis in hun steriele drive-inwoning in Alkmaar. Interieurontwerper Frans Uyterlinde gaf de zolder een luxe upgrade, met een vrijstaand bad op een podium van betonplaten. Dit bad, met uitzicht op de sterren door een balkonvenster, werd de eyecatcher van de ruimte. Om een Marokkaanse hamam-sfeer te creëren, combineerde Frans speciaal behang met kalkverf voor een warme uitstraling. De restyling van de woonkamer bracht warmte en karakter, met een palet van grijzen en olijftinten en vintage details. Marloes en Nick zijn dolgelukkig met de transformatie: 'Het voelt nu als een luxe hotelkamer.' Neem een kijkje in de woning van Marloes en Nick.

Lees verder onder de advertentie
Betonnen wandtegel, 96x60 cm, dikte 12 mm per stuk € 69,-, betonnen vloertegel, 96x60 cm, dikte 25 mm per stuk € 79,- (www.concreetdesign.nl). Behang Golden Apples, per m² € 110,- (www.wallanddeco.com). Hanglampen v.l.n.r. handmade oxidized brass lamp, Ø 27 cm € 309,-, Elegance Filisky Mini Oxid, Ø 17 cm € 95,-, Ball Fan XL oxid € 309,- (www.zenza.nl). Oud Chinees daybed € 395,- (www.kabinet.nl). Bad Maya van JEE-O by Dado € 4712,95, badkraan Soho van JEE-O € 2244,55 (www.jee-o.com). Zwarte handdoekring van Ferm Living, Ø 20,5 cm € 35,- (www.vtwonen.nl). vtwonen tv special | styling Frans Uyterlinde | fotografie Barbara Kieboom
vtwonen tv special | styling Frans Uyterlinde | fotografie Barbara Kieboom

LEES OOK
Baden in luxe met een bad in de slaapkamer

Badderen in een verbouwde boerderij

Joana en Conrad verhuisden van een stadsappartement in Sittard naar een verbouwde carréboerderij in Wittem, die ze vulden met modern-klassieke items. Het huis, oorspronkelijk omgebouwd tot een B&B, bood al een solide basis. Joana werd meteen verliefd op de locatie, met een olijfboom en blauweregen die het deed voelen als Zuid-Frankrijk. Het huis bevat vier slaapkamers, een lichte woonkamer met hoge plafonds en een vrijstaand bad in de slaapkamer. Dit vrijstaande bad is een van haar favoriete plekken in het huis, waar ze kan ontspannen en genieten van het prachtige Limburgse Heuvelland. Kijk binnen in de verbouwde boerderij.

Lees verder onder de advertentie
Bijzettafel Casa Gitane. Bad RS2308 en badkraan Salenzi. Schilderij Lynn Spoor. Bijzettafel rechtsachter Nordal. Droogbloemen Bloomon. Potten met bruisballen Sissy-Boy. Boeken Assouline vtwonen 11-2021 | styling Ilona Jongepier | fotografie Dana van Leeuwen | visagie Djolien de Kreij
vtwonen 11-2021 | styling Ilona Jongepier | fotografie Dana van Leeuwen | visagie Djolien de Kreij

Baden in luxe in een Rotterdams herenhuis

Merijn en Stan zijn dol op hun Rotterdamse herenhuis, dat ze vier jaar geleden kochten en volledig verbouwden. Ze behielden de originele kenmerken, zoals de hoge plafonds en en-suitekasten, maar moderniseerden het huis waar nodig. De grootste verandering was het ombouwen van een slaapkamer naar een ruime badkamer, die nu de eyecatcher is. In de badkamer staat een vrijstaand bad, dat perfect past in het luxe en ruime ontwerp van de ruimte. Merijn: 'Het voelt enorm luxe om zo'n grote badkamer te hebben, en het vrijstaande bad maakt het helemaal af.' Ze hebben bijna alles zelf gedaan en vinden het heerlijk om samen te klussen. De verbouwing is nog niet klaar, met de bovenste verdieping en tuin nog op de planning. Neem een kijkje in het herenhuis Merijn en Stan.

De kast is vintage. Wasbakken van Riho en kranen van Fima, alle via Stone Company. Badmatten Zara Home. Wandlampen House Doctor. Spiegels op maat gemaakt door een glashandel. Handdoekringen Ferm Living.Bad van Riho via Stone Company. Wasmand Brabantia. Kruk Xenos. Vintage pot. Mand Plek Rotterdam. Spiegels op maat gemaakt door een glashandel. vtwonen 04-2020 | styling Emmy van Dantzig | fotografie Jansje Klazinga
vtwonen 04-2020 | styling Emmy van Dantzig | fotografie Jansje Klazinga
Lees verder onder de advertentie

Bad met een golden touch

Eef en Cazijn vonden hun droomhuis in een 100 jaar oude notariswoning in Laren, waar ze de authentieke elementen combineerden met moderne aanpassingen. Eef, interieurontwerper, creëerde een eclectisch familiehuis met een royale eetkamer als hart. De gedurfde kleurkeuzes verbinden de ruimtes subtiel, van de groene hal tot de roze woonkamer en de kinderkamers. Een tof detail in het huis is de badkamer, waar een vrijstaand bad omgeven door marmeren tegels staat, wat een luxe uitstraling geeft. De Patroontegels achter de gouden kraan zorgen voor een speels effect, waardoor de ruimte een fijne mix van elegantie en gezelligheid heeft. Kijk binnen in een eclectisch familiehuis.

Patroontegels Popham Design, marmeren tegels Intercodam, wandlamp Hudson Valley Lighting, kraan Copper Edition van Brauer. Overig onbekend. vtwonen 02-2023 | styling Ilona Jongepier | fotografie Dana van Leeuwen
vtwonen 02-2023 | styling Ilona Jongepier | fotografie Dana van Leeuwen

LEES OOK
Badderen en slapen in een ruimte: hier moet je op letten

Lees verder onder de advertentie