Wooninspiratie

Festivalfever: zo maak je van een tent een (tijdelijk) thuis

Tent op maat gemaakt, prijs op aanvraag, bed met canvas matras vanaf € 700,-(com-anders.nl). Marantiehouten fauteuil met witte kussens € 149,-, bijzettafel 38x50 cm (hx Ø) € 99,-, lichtbeige vloerkleed, 140x200 cm € 179,- (hm.com). Palmblad € 22,-, wit kussen met franjes 50x50 cm € 55,25, okergeel kussen € 28,-, wit linnen rolkussen € 39,25, gele gedessineerde kimono € 56,50 (madamstoltz.dk). Rotan dienblad € 49,-, glazen kan € 33,50 (weldaad.com). Zandkleurig linnen kussen € 34,95, okergele quilt € 72,- (iblaursen.nl). Rotan hangstoel van HKliving € 199,95, windlicht Ewald van Nordal, groot € 79,95, klein € 59,95 (vtwonen.be). Wit linnen plaid € 304,75, gestreept katoenen plaid € 59,- (nordal.eu). Mok op dienblad € 16,-, rieten tas € 129,-, keramieken kan € 99,- (sukha.nl). Pyjama € 45,99, slippers € 29,99 (zarahome.com). vtwonen 07-2020 | styling Cleo Scheulderman | fotografie Jeroen van der Spek | assistentie Mette Sophie van der Hoek
vtwonen 07-2020 | styling Cleo Scheulderman | fotografie Jeroen van der Spek | assistentie Mette Sophie van der Hoek
Leestijd 2 minuten
Lees verder onder de advertentie

Handige campingspullen om niet te vergeten

Of je nou een kampeerliefhebber bent of voor het eerst een tent opzet, het voorbereiden en inpakken kan best overweldigend zijn. Negen van de tien keer vergeet je iets. Neem in ieder geval deze handige spullen mee:

  • Tent: tent met tentstokken, hamer, haringen, waslijn en knijpers, luchtbed, dekbed en kussen, pomp, grondzeil, kampeertafel- en stoelen, verlichting, stoffer en blik.

  • Koken: gasstel, gasfles, aansteker, elektrische koelbox, vaatdoeken, vuilniszakken, afwasmiddel en teil, servies (borden, glazen en bekers), bestek, pannen, kruiden en snijplanken.

Kussens, kussens en nog een kussens in de tent

Ze zijn comfortabel en geven een flinke dosis sfeer: kussens mogen niet ontbreken in de tent. Neem er een paar mee van thuis en leg ze op de grond in de tent. Zo kun je er heerlijk op relaxen en opladen voor de volgende festivaldag. Extra leuk is om verschillende kussens te mixen & matchen voor een knusse uitstraling. Dit kussen met velvet-look bijvoorbeeld geeft de tent gelijk een boost door de vrolijke print. Ook een aantal fijne plaids in prints en kleuren mogen niet ontbreken, die houden je 's avonds ook nog lekker warm.

Lees verder onder de advertentie

‘Op kussens kun je heerlijk relaxen en opladen voor de volgende festivaldag’

Fijne vloer

Het grondzeil van de tent is best saai. Deze kun je pimpen met een schapenvacht of kleed. Een buitenkleed is een echte sfeermaker. Kies voor een variant met een vrolijke kleur en gezellige print en je voelt je helemaal thuis.

Relaxstoel

Zet deze zeker op je lijstje. Of je er nu in hangt om even tot rust te komen of gebruikt als kledingrek voor alle festivaloutfits: een fijne relaxstoel mag niet ontbreken op de camping. Deze hippe vlinderstoel is na gebruik makkelijk in te klappen. Scheelt weer ruimte en handig mee te nemen.

Vrolijke versiering

Een festival is een en al feest en daar hoort natuurlijk versiering bij. Denk bijvoorbeeld aan gekleurde vlaggen, lampionnen van papier en sfeerverlichting in de vorm van een oplaadbare tafellamp of vrolijke lichtslingers. Ze nemen weinig ruimte in en je krijgt er een flinke dot sfeer voor terug.

Lees verder onder de advertentie

Melamine servies

Breken doet het niet, dus ideaal voor op de camping. Kies voor melamine servies met een vrolijke print om te ontbijten, lunchen en dineren in stijl. Met deze 12-delige aqua set van Bo-camp pimp je gelijk de kampeertafel en steel je de show in het afwashok.

Pluk een veldboeket

Heb je tijd om de natuur in te gaan? Maak het extra gezellig in en om de tent met een vers geplukt veldboeket. Tijdens je wandeling vind je vast een paar mooie bloemen die je in een vaas, pot of glas kunt zetten. Festivalvibes op de camping gegarandeerd!

Meer mooie kampeerspullen

Lees verder onder de advertentie