Industrieel vs romantisch in een vrijstaand nieuwbouwhuis

beeld vtwonen Beeld

Sjoerd en Cassandra wonen samen met hun twee zoontjes in een vrijstaand nieuwbouwhuis in Veenendaal. Hun woonstijlen liggen alleen mijlenver uit elkaar: hij houdt van strak en industrieel, zij van romantisch met planten. Heb je de make-over gezien? Shop de producten uit aflevering 3. Bekijk ook de video waarin Marianne haar keuzes voor deze make-over toelicht.

Lees verder onder de advertentie

Woonkamer

Naast en in de tv-kast

beeld vtwonen Beeld
Lees verder onder de advertentie

Eethoek

beeld vtwonen Beeld

Speelhoek

  • Kleur op de muur- was al aanwezig
  • Prikbord: vtwonen.be
  • Rendierkop: privébezit
  • Bureau: vtwonen.be
  • Stoelen: vtwonen.be
  • Tipi-tent: zelfmaakidee
    patroon van internet, stof linnen stonewashed van Chivasso, bamboestokken van het tuincentrum, pompoms van wol van Phildar
  • Vachtje: privébezit
Lees verder onder de advertentie

Keuken

  • Lamellen – in Simply Grey: JASNO
  • Schaal – wit: privébezit

Hal

  • Trap – Extreem Clay met blauwstalen afwerking: Upstairs

Marianne draagt kleding van 10 Days. Oorbellen zijn van Quebella.

Lees verder onder de advertentie

Bekijk hier het eindresultaat van de make-over

Het concept

Viktor en de stylisten Fietje Bruijn, Marianne Luning en Frans Uyterlinde gaan elke zondag op SBS6 de uitdaging aan. Ze laten bewoners weer verliefd worden op hun eigen huis. De liefde voor hun huis is bekoeld, omdat de woonsmaak van het stel behoorlijk uit elkaar ligt. De vtwonenstylist kijkt met een frisse blik naar de woning én zorgt er samen met Viktor voor dat de verschillende woonstijlen weer op één lijn komen.

In België is het helaas niet mogelijk deze afleveringen te (her)bekijken via SBS6. We hopen je te inspireren met de foto’s van de wekelijkse make-over en onze YouTubevideo’s.

Lees verder onder de advertentie

Make-over door: Marianne Luning | Fotografie Barbara Kieboom