Gespot: speelse loftwoning in een voormalige school in Rotterdam
De favoriete vrijetijdsbesteding van de vtwonen-redactie? Het afspeuren van Funda naar de mooiste en meest bijzondere woonparels. Deze week viel ons oog op deze speelse loftwoning, te koop, in Rotterdam-West. Het meest speciale aan de woning? De torenhoge ramen.
Speelse loftwoning
Deze Rotterdamse loftwoning is een mix tussen oud en nieuw. Door het hele huis kom je originele details van de voormalige school uit 1912 tegen, zoals de tegels in de badkamer, waarin de douche en het toilet op de plek van de oude wc’s staan. Toch hebben de bewoners een eigentijds karakter aan de woning gegeven met moderne materialen, frisse kleurencombinaties en de entresol. De hoogteverschillen en doorkijkjes geven de woning een speels karakter. Overal vind je verborgen trappen naar een hoger niveau, waar je je goed kunt terugtrekken.
LEES OOK
Kleurpalet: zo kies je perfecte kleurencombinaties
De hoogteverschillen en doorkijkjes geven de woning een speels karakter.
Vraagprijs
Drie klaslokalen van een oude school zijn zeven jaar geleden omgetoverd tot deze riante woning met een woonoppervlakte van 243 m². De loftwoning heeft veel ramen die een enorme hoeveelheid licht doorlaten en een prachtig uitzicht geven op de Rotterdamse skyline. Nog beter uitzicht krijg je op het zonnige dakterras van maar liefst 137 m². Hier kun je in de zomer uren van het lekkere weer genieten of de barbecue aansteken. Het oude schoolplein is omgevormd tot knusse binnenplaats, en dat midden in deze robuuste stad!
Dat hier een prijskaartje aan hangt, zal je niet verbazen. Deze prachtige speelse loftwoning staat namelijk te koop voor € 1.175.000,-
LEES OOK
De design woonstijl: zo pas je ‘m toe in je interieur
Alle kenmerken op een rij
- Uniek wonen in een oude school uit 1912, met een eigentijds interieur
- Een dakterras van 137 m² waar je onderdeel bent van de skyline van Rotterdam
- Goed bewaarde originele details zoals de entree en tegels
- Veel licht door de hoge ramen, unieke doorkijkjes en verschillende woonlevels
- Midden in het Oude Westen, dicht bij het centrum met gezellige cafés en hippe restaurants
- Ruime keuken met een gasfornuis met zes pitten, grote Amerikaanse koelkast met diepvries, véél opbergruimte, magnetron en afwasmachine
- Vijf slaapkamers en twee badkamers
LEES OOK
Funda-parel: urban loft met internationale allure in Rotterdam