keukenKeukenapparatuur

Waterkokers waar je warm van wordt (en je interieur ook)

Hanglamp Mercurius van keramiek, wit, 24×27 cm (hxØ), ook in donkergrijs 31,5×33 cm (hxØ). M.m.v. bymolle.com (keukendoek), ikea.nl (glaswerk), foto’s en terra-gevlamd wit kopje privébezit, cocooncollectables.nl (overig).
Leestijd 1 minuut
Lees verder onder de advertentie

Klein budget

Een waterkoker is onmisbaar als je een echte theefan bent of houdt van het snel opwarmen van water. Wil je er niet teveel aan uitgeven, dan zijn er genoeg mooie, goede waterkokers voor een betaalbare prijs. Voor welke ga jij?

Anders dan anders

Houd je niet van saaie waterkokers, dan hebben we hieronder een verzameling exemplaren die zeker en vast bij je in de smaak vallen. Ze zijn net even anders dan anders, maar doen wel waarvoor je 'm in huis haalt. Een lekkere tas thee zetten til je absoluut naar een hoger niveau met deze waterkokers.

Lees verder onder de advertentie

Alles erop en eraan

Houd je van luxe en wil je ook een waterkoker die aan deze standaard voldoet, dan zit je goed met onderstaande items. Ze doen precies wat jij wilt: van opwarmen tot een gewenst aantal graden tot de thee laten trekken in de koker zelf. Je betaalt er wat extra's voor, maar hé… daar krijg je er dan ook wat voor terug.

Lees verder onder de advertentie

Bron: Beeld: vtwonen 13-2019 | Styling Liza Wassenaar | Fotografie Alexander van Berge