Tijdloze charme, modern randje
Aan de Leusderweg in Amersfoort gaat een rijke historie zichtbaar goed samen met een flinke dosis comfort van nu. Authentieke details, zoals de originele betegeling in de hal, ensuite-deuren én kleurrijk glas-in-lood geven het huis - nog voor een kwast de muur heeft geraakt of een verhuiswagen is gearriveerd - karakter.
Zones en functies
Deze parel laat zien hoe een grote open ruimte knus verdeeld kan worden in verschillende zones met ieder een eigen functie. Zo verdelen authentieke ensuite-deuren zowel woonkamer en eetkamer als eetkamer en serre in gezellige, aparte ruimtes. Door het glas in de deuren is iedere ruimte lekker licht, maar zul je nergens moeite hebben om het knus en gezellig te maken.
Een tweede manier van functieverdeling is de keuze voor twee vloeren in één ruimte, waardoor de eetkamer en keuken beide een eigen zone zijn. De een zal er zo snel mogelijk één vloer van willen maken, voor de ander is het dé manier om een balzaal optisch te verdelen in twee kleinere, knussere ruimtes. Over smaak valt niet te twisten én de keuze pakt in iedere woning anders uit. Maar inspirerend is het zeker.
Color popping
Nog iets dat direct in het oog springt is het gebruik van kleur dat aansluit op het effect van de glas-in-loodramen. Zo springt het gekleurde glas opvallend uit de witte kozijnen. Hetzelfde doen de gekleurde eetkamerstoelen op de klassiek houten vloer aan de stoere houten tafel én de kussens, het tv-meubel, de hanglamp en minivazen in de neutraal geschilderde woonkamer. Mooi, wat kleur kan doen!
LEES OOK
5x binnenkijken door sfeervol glas-in-lood
Bed en bad in één ruimte
De vleug luxe waar we in het intro over spraken, komt niet alleen terug in de moderne keuken met chique apparatuur zoals een kokendwaterkraan en stoomoven. Eenmaal boven zie je namelijk ook waarom je bij deze Funda-parel heel wat vinkjes op de wensenlijst kunt afvinken. Zo verrassen de eerste en tweeverdieping met wellnesswaardige luxe in de vorm van een losstaand ligbad in de slaapkamer én een extra slaapkamer op zolder met tweede badkamer en sauna. Logees zullen in de rij staan.
LEES OOK
Baden in luxe met een bad in de slaapkamer
Trend
Op de vt wonen&design beurs 2024 liet vtwonen-stylist Kelly een trend zien die we volgens haar de komende jaren alleen maar meer zullen zien: de badkamer als leefruimte. Een bad in de slaapkamer is daarmee een eerste stap en zorgt voor een fijn beetje extra luxe die je normaal alleen in een hotel ervaart.
De vraagprijs
Op het prijskaartje dat aan deze jaren 20-woning (met bouwstijlkenmerken van een jaren 30-woning) hangt, staat een vraagprijs van € 975.000 (k.k.).
Meer kenmerken van de hoekwoning:
Hoekwoning uit 1928 in de Indische Buurt in Amersfoort
157 m² woonoppervlakte (inclusief kelder van 6,5 m²) op een perceel van 300 m²
Tuin op het zuidwesten
Aparte werkkamer van 12 m² in de tuin
6 kamers, waarvan 4 slaapkamers (1 met bad)
2 badkamers
Energielabel C
Parkeergelegenheid op eigen terrein
Meer zien van deze hoekwoning in Amersfoort? Bekijk alle overige informatie en foto's op Funda.