binnenkijken

Is het duurste huis van Nederland verkocht? Villa van 19 miljoen euro van internet afgehaald

 
Funda - Christie’s International Real Estate Funda - Christie’s International Real Estate
Funda - Christie's International Real Estate
 
Leestijd 1 minuut

Deze joekel van een huis, ook wel de 'James Bond Villa', is het duurste huis van Nederland. Maar waarom is de villa van 19 miljoen euro opeens van internet afgehaald? Wat is er aan de hand in de Vinkeveense Plassen? En eh, wie mag zichzelf de nieuwe eigenaar noemen?

Lees verder onder de advertentie

Nieuwe bewoner?

Van een nieuwe eigenaar kunnen we nog niet spreken. Er is namelijk nog niemand van plan om in deze fantastische villa te gaan wonen. De villa staat namelijk nog steeds te koop! Maar waarom is dit huis dan niet meer te vinden op Funda?

Dit kan een aantal redenen hebben. Het gebeurt namelijk wel vaker dat een woning van Funda wordt afgehaald. Misschien worden er wel nieuwe foto's gemaakt. Of verandert de prijs van het huis. Voor deze villa zou het er weleens aan kunnen liggen dat de winter een minder gunstig seizoen is om het huis te verkopen. De Vinkeveense Plassen leveren bij zonlicht nou eenmaal mooiere plaatjes op.

LEES OOK
Gespot: een romantisch landhuis om verliefd op te worden

Lees verder onder de advertentie

De Dijssel nu op nummer één

Wat is dan nu het duurste huis op Funda? Deze parel is te vinden in onze hoofdstad, Amsterdam. De vrijstaande villa is te herkennen aan zijn naam De Dijssel, en heeft een vraagprijs van € 15.000.000. Het heeft zes slaapkamers, vijf badkamers en vier verdiepingen.

LEES OOK
5x binnenkijken: Parels met een zwembad