Monique Poster uit Diemen
waar: Diemen
soort huis: rijtjeswoning
soort bouw: jaren '30
trefwoorden: 50 tot 75 m2, doe het zelf, jaren 30, klein wonen, rijhuis
Omschrijving:
Omschrijving
Dit huis is een gerenoveerde arbeiderswoning uit de jaren twintig. Het ligt aan een leuk pleintje in Diemen aan de rand van Amsterdam. Bijna alles in huis is zelf ontworpen en gemaakt. Er is veel licht hout gebruikt en in de hoogte gewerkt omdat de ruimte beperkt is.\r\nOnze stijl zou je kunnen omschrijven als modern Scandinavisch.
- keuken – Doordat de woonkamer naadloos in de keuken overloopt hebben we dezelfde materialen gebruikt. \r\n
- keuken –
- woonkamer – Er is gebruik gemaakt van melamine structuur ahorn.\r\nDe rand van het dressoir is verdiept en beplakt met aluminium-look band.\r\nHet wandmeubel is zwevend gehouden zodat het meer ruimte schept.
- woonkamer – Een multi- functionele kast.
- woonkamer –
- Werk-, studeer- of hobbykamer – Door het bureau omhoog te klappen kan er een tweepersoonsbed onder gelegd worden voor logees.
- badkamer – De wasbak is zelf ontworpen en gemaakt van zwart corian.
- badkamer – Een inloopdouche op 2,60m2 is mogelijk.
- woonkamer –
Laat jouw huis zien
Heb jij een keuken waar je supertrots op bent? vtwonen is benieuwd!
Upload foto’s van jouw keuken deel het met ons.
Net je keuken verbouwd? We zien ook graag hoe de situatie eerst was!
Maar alleen foto’s kijken kan natuurlijk ook. Leuk als je dan een reactie achterlaat!